מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

העבודה הקדושה כיצד לקרב הגאולה

Go down

העבודה הקדושה כיצד לקרב הגאולה Empty העבודה הקדושה כיצד לקרב הגאולה

הודעה  Admin Wed Feb 23, 2011 12:29 am

כל החברים היקרים שחושבים שהם פועלים באמת ובתמים לקרוב הגאולה וגילוי משיח!!!!
דעו כי זו העבודה הקדושה של קירוב הגאולה וגילוי משיח היא עבודה מאד ברורה ומדויקת ואינה משהו חיצוני כלל וצריך ללמוד אותה מרב ומורה רוחני הבקיא בזו העבודה כי יש בה הרבה פרטים וגם צריך להבין איך לעשותה נכון.
ורבי ומורי שיחיה טרח רבות ללמד אותי מקצת מעבודה קדושה זו - ודעו כי אינה קלה כלל ועיקר ובטח שרובה ככולה אינה מכסא המחשב מול המסך בעולם וירטואלי.
אלא כמעט כולה לגמרי בעולם המציאותי הגשמי היום יומי ובקשר הישיר הגשמי הרגיל הטבעי שברא הקב"ה שיהיה בין האנשים.
בנוסף זו העבודה אינה כלל של התכנסויות המוניות צעקות זעקות תיקונים מתיקונים שונים ומשונים, וכדומה.
אלא עבודה בבירור הניצוצות וקישורן וחיבורן שוב אל הקב"ה .
כי עיקר הגלות ועיקר העיכוב הוא בגלל שנתפזרו הניצוצות ונפלו למקומות קשים והם מנותקים ומפורדים ובשכחה וחושך גדולים - ומי שבחושך גדול ושכחה גדולה צריך להאיר לו מעט מעט כי אחרת יסתנוור - ולכן העבודה היא קשה ומדויקת.
וזה קצת ממה שאני יכול להגיד לכם, רק טוב שתתחילו לצאת מהדמיונות והגאוות וכל מה שאולי מבלבל אותכם לחשוב כי העבודה היא כזו או כזו והרבה פירסומות וצעקות וכו' - כי זו העבודה כלל לא כך.
ומי שבאמת ירצה ללמוד העבודה הקדושה הזו ולעסוק בה לטובת ישראל והעולם כולו - יוכל לשאול אותי - ואני מקווה שאוכל להורות לו הדרך והדעת והפעולות שבעזרת השם יתברך אכן יקרבו הגאולה וגם יביאו לגילויו של משיח צדקנו.
יום טוב אוהבכם מאד
ישעיה דוד נחמן
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics