מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תגובה להוא שאמר כי רבינו נגלה אליו

Go down

תגובה להוא שאמר כי רבינו נגלה אליו Empty תגובה להוא שאמר כי רבינו נגלה אליו

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 3:31 pm

היטב חרה לי הדבר
עד שנגע ברבי נחמן עוד ניסיתי לשון ברורה:
וכבר אמר שנגלה לו בניהו בן יהוידע והרמח"ל ועוד.
וכך הגבתי:
בידיעתי אף כי מועטה היא: כי משיח השם הוא בחינת יחידה ולכן נכללים בו כל הנשמות הברואות, והוא משיח השם לומד ישר מפי השכינה ואילו כל הצדיקים שבגוף או רק נשמה באים ללמוד ממנו.
וגם בידיעתי אף כי מועטה היא ביותר: לפני שלש וחצי שנים ירדו כל הנשמות צדיקים לגופים שכבר נבראו ונולדו ונמצאים כאן ביננו ועכשיו כל כלי הנשמה נרנ"ח ירדו לכל הצדיקים רק שהם עדיין לא יתעוררו לדעת עצמם ןלגמרי כי המשיח עוד לא גמר לטהר עולם ישראל ובעת יגמור הטיהור (כדי שלא תהיה אחיזה לחיצונים בנשמות ישראל ובשכינה) ואז משיח יעיר אותם ויאיר אותם עם השכינה.
אז אליהו מעיד כי מאז הוא בגוף לא היה גילוי אליהו לאף אחד וזה כבר יותר מחמישים שנה שהוא בגוף, אז אילו שטוענים כי היה להם גילוי אליהו בחמישים שניה האחרונות תמהני מה באמת התגלה להם השם ירחם ויציל.
וגם עכשיו שהצדיקים בגוף למיטב ידיעתי אף כי עלוב ונקלה ואיש בער אנוכי וגם בניהו שר צבא כעת גר בשבות רחל בשומרון, הם מחכים למשיח ולא באים ללמד אותו.
חלילה לי מחלוק או הטיל ספק אך ב"אמת" חפצתי והיא כל סיבת היותי בעולם הזה, ואם לא כך מוטב יקחני הבורא ברוך הוא אדון כל העולמות ממש ברגע זה מן העולם, ואל תיהי ידי במעל.
אנוכי הקטן

וגם לגבי גילויים אחרים ופרישות וכו' הגבתי:

רמז ספר הזוהר כי המשיח יתגלה רק למי שהוא מעם ישראל ממש מבני יעקב נשמת ישראל מקורית, וזה אינו גילוי חיצוני אלא נהפוך הוא זו תהיה הארה פנימית בכל נשמה ישראלית, במוח ולב בינה ודעת כי המשיח פה וכל מה שקורה אלו פעולותיו, וגם זכי הנפש בישראל יראו דמותו כל פעם בקידוש ליל שבת מולם.
וגם יבוא ללמד אותם במנוחה של שבת, וכן כאלו דברים, ורק לנשמות האלו יהיה עולם של גאולה בתחילה בפנימיות ורק שגם אומות העולם כבר יבינו כי כל הצרות שקורות איתם זה מהקב"ה יתגלה המשיח וכל צוותו.

אין קבלה מעשית היום בדור הזה וכל הפועל קבלה מעשית אין זה מצד הקדושה למרות שזה לכאורה בכלים של קדושה.
קבלה מעשית היא תוצאה של ידע בדרכי הסוד של הקב"ה ורוח הקודש הנחה על הצדיק ובה רצון השם הנגלה בכלים הידועים לצדיק ורק אז פועל.
קבלה מעשית המקורית היא תמיד למען הכלל ואינה למען היחיד. ובגלל שהיא למען הכלל דרכיה נעלמות ורק צדיקים בודדים ובדר"כ נסתרים פועלים בה למען העם והעולם כולו.
כל ניסיון של מי שהקב"ה לא נגלה אליו ולא הדריכו בכלים ובמעשה, יכשל ויהיה בגדר קוסמות או כישוף שגם זמנם יהיה מועט ויתבטלו מהר.

רוב בעלי הכוחות בדור הזה לצערי הם מקבלים כוחותיהם משדים, ורוחות של רשעים הבאים להם בדמות של צדיקים וכל כוונתם להשתלט על הגופים של אילו החושבים שיש להם כוחות על.
מעטים צדיקי הדור בעלי רוח הקודש ובעלי מסורת קודש אמת השם יתברך, המועברת בסוד. ורק הם יכולים להעיד על מישהו אם רוח קודש בו או רוח שדים וטומאה השם ישמרנו ויצילנו, כי באו מים עד נפש.
וזו אחת מהברכות החדשות שיהיו בסידור שמשיח מביא לעם ישראל ונאמרת בתום" אין כאלוהינו אין כאדוננו אין כמלכנו אין כמושיענו....ברוך מלכנו ברוך מושיענו..." וזו לשונה:
"ברוך אתה י-ה אלוה-ינו מלך העולם מרחם ציון וחוננה".
יום טוב, חסד במלכות.
אנכי הקטן.

היטב חרה לי הדבר הזה ובהגיעו לקודש הקודשים רבינו נחמן (שלכאורה לומד מסבו....ריבונו של עולם איזו חוצפה כל הצדיקים לומדים מרבינו נחמן וכבר יש על כך עדויות בדוקות) נראה כי החרי הזה הגיע גם לאף השם יתברך, ושמתי לי עדות מאמר זה פה בפורום כי תראו בעיניכם פעולות השם יתברך וכיצד יטיב עם אוהביו ויריאיו ובמיוחד רבינו נחמן.
ואל יעיז איש לגשת אל הקודש, גם כהן גדול נכנס רק ביום הכיפורים.
ואני את שלי דורש וכבוד השם יתברך בדבר, וטובה שעה אחת קודם, והשם יתברך יקיים.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics