מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הנסיעה לנתניה

Go down

הנסיעה לנתניה Empty הנסיעה לנתניה

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 4:20 pm

הפעם אי אפשר לספר הרבה, רק פה ושם.
לנתניה נסעתי בראש חודש תמוז לפגוש את השומר של הפה הקדוש, זה פה שמתפלל לקב"ה והקב"ה תיכף עונה זה הפה של משיח, אך בתחילה נוסעים לשומר כי לו יש את המפתח לפה ואיך נוכל להגיע לפה ולקחת אם השומר לא יתן המפתח.
ובאתי אצלו וחיבק אותי כל כך ושמח מאד ושתה איתי לחיים ואח"כ שר לי שיר גדול עם הגיטרה וגם אנוכי הצטרפתי לשירתו בקול גדול, והשמחה היתה רבה, ודברנו דיבורים של כבוד ויראה ואהבה, ושירים של דבקות בשם יתברך, וגם קבענו שתמיד נהיה בקשר טוב ונחזק אחד את השני וגם הודעתי לו כי יש לו לב ובאמת בזכות ליבו יזכה ישראל לתשובה.
וראיתי מה סבל גדי לשמור על הפה ועיני דמעו וליבי נשבר בקירבי, איזו מסירות נפש, איזו הקרבה, איזה סבל איזו בדידות, איזה חרפות אוי מה השומר היה צריך לעבור כדי לשמור על הפה.
וכבר ממש מצאתי אותו בחיות כה מועטה כי מתוקף הגלות וכל מה שעבר כמעט ולא נשרא בו כוח וכולו פצע וחבורה, ויסורים אח אוהב השם אמיתי קדוש שכולו מ"ן,
ונשבעתי כי יחזור למקומו הרם בקודש בהרחבה ובכבוד כיאה לבן של מלך למלאך שרף קדוש ורם כמוהו, והוא יהיה תמיד עם משיח בן דוד.
וככה היינו יחד שעתיים ותיכף כשבא העת ללכת חיבקתיו ואמרתי לו כי יבוא לשיר אצלי.
ולקח אותי לרכבת וברכתיו לשלום.
ועכשיו המפתח אצלי
אנכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

הנסיעה לנתניה Empty תגובה שנשלחה במייל

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 4:22 pm

רבנו יברך אותך במילי דמייטב בפייך שתברך כל עם ישראל לגאולה שלמה ומלאה בעזרת אהבתך ומסירות הנפש שלך ושל צדיקים גלויים וניסתרים של הרבי אמת..
בעזרת הפה הקדוש העליון שיושפעו ברכות ושפע רב בגשמי ורוחני בהארה גדולה ושמחה רבה לעורר בנים לשוב לחיק אביהם שאמונה שלמה..

אתה משמח אותי ומראה לי כמה אהבה עוד יש בעולם ופאר מכל יהודי ויהודי..

היתי בנתניה כמה פעמים והיה עיכוב בקשר למפתח שלי..אני מקווה שבקרוב אוזמן שוב לשאלת המפתח שלי משורש נשמתי..
אם פקידת עקרות או אם הדלקת נר חנוכה או אם מפתח העומר לי זה לא משנה הרבה.לרבנו כן..לכן עד שאברר איזה מהמפתחות יועד לי אדע גם מתי אקבלו..עד אז רק ביטחון ותפילה..
אנא מלא חסד ורחמים הצדיק הקדוש רבי נחמן נתן וסבא ישראל אני עבדך בן אמתך פיתחת המפתח מור עובר כפות המנעול..מפתח האבות אברהם יצחק יעקוב...
רבנו קיבל מתנה מפתח של ראש השנה...אני מתבייש אך היתי מבקש את המפתח של פורים..שיהיה בלב שמחה תמיד..אני ננח אוהב שמח..
כולי מקווה לתקווה לפתח למוסריי...
עד אז בבשורות טובות והמשך עבודה נלהב שמח ומלא כיסופים לאור חי החיים..
ברכות וחיבוקים מלב אל לב חזק וחזק ואמץ יאמר אח לאחיו..
יש לי ציפור קטנה בלב והיא עושה לי מנגינות...וכשהלב כואב היא מכפילה קולה באלף מעלות
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics