מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הנסיעה הדחופה לנהריה

Go down

הנסיעה הדחופה לנהריה Empty הנסיעה הדחופה לנהריה

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 4:30 pm

כמו בחלום בלהות רק חזרתי מנתניה הכל נראה טוב כבר היה שיפור במצבה של אימא ופתאום, יום חמישי לילה, יום שישי, יום שבת, נורא, דיברה בלי הפסקה כמו כל הלא טוב בעולם מגיע להטריף את דעתה אין שקט אין מנוחה פשוט נורא, על לישון אין מה לדבר בכלל רק לנסות להרגיע ותפילות שמתמשכות לאין קץ.
מוצ"ש רגיעה עד עת הנץ החמה ושוב זה היה נורא, גם לי מעוצם ההתקפה והרע שתוקף בלי הפסקה, הצטמצם המוח די כבר לא יכולתי בדמעות התקשרתי לאליהו וסיפרתי מה קורה, הוא נבהל אמר לי זה טיבו של הענין בנתיב לא ידעו עיט הנך, והם רוצים להרגך נפש שמידת הדין תגבר ולא תכנס לארץ.
תזהר תזהר.
אך ההתקפות המשיכו וביום שני בצהריים שוב התקשרתי בבהילות לאליהו אמרתי לו זהו זה כבר מעל כוחות של אנוש אדם מלאך, אני עומד להשבר, כל התקופה לבדי במערכה וכולם כנגדי ומחכים לתבוסתי המוחלטת, ואז אליהו אומר תחזיר את היחידה הדור לא זכאי לכן הכוחות כל כך גוברים עדיין לא העת, היה ניסיון אך תחזור להיות פשוט לגמרי תחזיר עד הערב את היחידה.
נכון צריך לדעת גם להפסיד קרב, אנו את השם יתברך עובדים ולכבודו פועלים, לא עלינו המלאכה לגמור עושים ככל שרק יכולים, כן במסירות נפש, ואם צריך להכנע טוב שיהיה.
אך לא איני כזה אצלי הכלל: ככל שיענוהו כן ירבה וכן יפרוץ, ולהשתדל עוד, השם יתן את השכל והדעת והעצות הנכונות כיצד לנצח.
תיכף התקשרתי לכל מי שידעתי כי ענין הגאולה ומשיח באמת חשוב ויקר להם, מעטים הם, אחד בירושלים אחד בתל אביב אחד בבני ברק אחד ברעננה זהו, זה הכל רק ביקשתי שימסרו נפשם בתפילת המנחה היתר השם יתברך יעשה.
ותיכף הבנתי כי צריך לקחת הפה.

ותיכף התקשרתי לחבר טוב ואמרתי בוא תיקח אותי ואת אימא נוסעים לנהריה.
רק תדע כי נצטרך להגיע בטרם שקיעה.
והוא בא ונסענו וגם לקחתי תיק ושמתי בו התנ"ך והליקוטי מוהר"ן והתהילים.
והגענו כבר שקעה השמש ואמרתי יהיה מה שיהיה והשם יתברך יצליח דרכנו.
והגענו ותיכף באנו שם לישיבה הגדולה והיו המון אנשים מחכים להכנס להרב של המקום, והושבתי את אימא במקום איפה כל הנשים יושבות ובדיוק היה שם הגבאי של המקום והוא אמר כן בשביל אמא אני יכניס אותך בלי תור בוא איתי, ופתח איזה דלת ותיכף שנכנסתי ראיתי תור ארוך מאוד ומיד הרב עמד ישב על כסא גבוה נשען על סטנדר לימוד, וסימן לי להתקרב ותיכף לחשתי לאזנו: כי הגיעו מים עד נפש ותיכף כבר לוקחים היחידה וזהו הדור כבר לא יהיה מה שכולם מחכים, ונבהל ואמר לי מה שאמר ואח"כ התקרבתי אליו עוד ואמרתי לו מה זה שמונה שנים אני מחכה לפגוש אותך וכבר אתה מסמן שאסתלק מה איתך תן לי מה שלי תחזיר, ונבהל וברח תיכף לחדר ליד והתנפלו עלי הגבאים והוציאו אותי מהר משם ואני אמרתי להם שכבר לקחתי מה שהייתי צריך וזהו זה אצלי, ולכאן לא חוזר יותר, אתם תבואו אלי לטבעון ותבקשו תיקון ואני אתן לכם ולקחתי את אימא והחבר הטוב וחזרנו הביתה.
והחבר נבהל מאד מכל מה שקרה ואיך עשיתי כזו מהומה.

ואמרתי כי יש הלכה שאם איזה דבר של מישהו נמצא אצל אדם אחר והוא אינו רוצה להחזיר זאת אפשר להכנס לרשותו ולקחת רק את הדבר הזה בלבד ואין כאן גזל ולא הסגת גבול.
וזהו, וזה חזר לבעליו הראשונים, ועכשיו ייטיב עם כל ישראל ולא רק עם נהריה.
ועדיין יש למרק ולנקות ולהכשיר נכון אך הוא פה וגם היחידה נשארה.
אנוכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

הנסיעה הדחופה לנהריה Empty ואז אמרתי לאליהו

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 4:32 pm

ואתמול יום רביעי היה סבל קשה עד כדי שכבר באמת רציתי ממש למות ריבונו של עולם סליחה, אך אימא נכנסה למצב נורא, ותיכף התקשרתי לאליהו גם סיפרתי על הנסיעה לנהריה ותיכף נתתי לו את אימא, והיא תיכף מתוך המצב של הבלבול והטירוף והניתוק והדיבור והבכי פתאום, מדבר בתוקף וברור: אתם חייבים לעזור לו מיד, אתם חייבים לתת לו עזרה מיד בואו מיד ותעזרו קודם כל לו, הוא בשביל כולם הוא יתן לכם עולם יפה הכל יהיה לכם טוב, אך עכשיו תבואו, אתם צריכים לעזור לו מיד.
הייתי בשוק זה היה כל כך בעוצמה ובאור ובקודש פתאום מתוך טירוף הקלי' הנלחמות עד למחייתם הסופית, ואליהו באמת נבהל ונחרד, וגמגם: אתה רחוק זה קשה, ומה אומר לו שהגיעו מים עד נפש והנה כל טובי בכירי קדושי ישראל גם הם בכזו תפיסה בכזו חלישות דעת.
אמרתי תראה השם יתברך כך ברא לכל נשמה כמה נשמות שהם יעזרו לה בעת צרה וצוקה והם תמיד באים לעזרתה, ואיפה כל הנשמות שברואות לעזור לי איפה הם. ושתק.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

הנסיעה הדחופה לנהריה Empty הפה השמח - תגובה שנשלחה במייל

הודעה  Admin Sat Aug 30, 2008 4:36 pm

ואיפה כל הנשמות שברואות לעזור לי איפה הם. ושתק....חחחח רק שתק זה כבר טוב..

נו זה סימן שיש רק שהם בהעלם והסתרה כזו שהם עצמם עדיין לא גילו מה תפקידם ולמי הם צריכים לעזור...לפי מה שהבנתי מימנו זה בשלב העיבור והבירור ממש לפני הלידה וההתגלות שלהם בחינת מרכבה לצדיק האמת שאמור לעלות על י מידותיו כמו זקן אהרון היורד על פי מידותיו..

לי בכל אופן הוא נתן הכלי לאתר אותם לעזרתי..לצאת ולחפש אותם ורדת עד סוף דעתם ולשמוע המכוון בשביל לדעת מאיזה חלק הם ואם הם אלו שאיתם אני צריך עניין וכו"..

על פי רוב מי שיודע את השאלות הנכונות מבין גם בלי לשאול מדברייהם אם הם עונים נכונה..נו ושזה מתגלה להם שיש כזה שאלה מהעניין הנסתר שלהם שמגלה אותם..אז הם מיד מבין ולוקחים התפקיד..מתבטלים ומבקשים העצה והדרכה מהצדיק שגילה אותם לעיניינו ותיקונו הוא..הוא אותם והם אותו..תון תיתן פתוח תפתח...אז הם מדברים ומשיחים מתומם ותומתם מזה העניין שצריך והעשות..עם אחד זה עניין של תיקון שבריר שניה אולי של חיוך..עם נוספים פעמים זה נמשך עד גמר תיקון מושלם..הם מתקנים..אני מתקן...אני מרכבה..הם נהפכים מרכבה...

רק מה שיש עניין כזה........המתן...שתוק....התבטל לפני המקום ולפני אנ"ש..המקום הכביר והגדול והנורא יאיר ויראה לך מה ומי ניצב לעזרתך..שגל לימינך...

נו חידושים אתה לא צריך..אתה רק להיות שמח....השאר כבר המקום יתעלה ויתברך יגמור את הבירור.

אשרי הזוכים לראות הדברים מול ענייהם..אשרי המתבונן בהדבר...אשרי המעמיק מחשבה ודעת המקום...כמה יקר וקדוש מחנינו...שבשביל לראות בתוך כל הניסיונות יסורים והחושך דבר קדושה..צריך להיות עיוור..ממש כמו הבעיטליר העיוור...גם חרש טוב..אז באמת רואים ושומעים העניין בשלמות..יש ימים שפחות העוזרים נצרך אז לא ממש עסקינן וכו" רק ענייני הצדיק ואנו בפרט..ענייני חוץ אז גם הכלל נכלל...אך לרוב בפשט העניין של רבנו מאנשיו ברור כשמש באמצע היום במרום גובהה ורפואתה ברורה וצלולה כמים בנחל הנובע....

אנו אנ"ש החברים וכו" "המרקדים" בדרך כלל מוצאים עניין בלמרק קדים...פרצים,סערה וכו"
אך כמו בכל כלל יש בנינו גם יוצאים מהכלל.."המנגנים" גם בזה יש לנו עניין לטפל במגנים ומחרפים
וגם יש לנו כמה שהם חוץ לגדר אנוש כלל והם "הזמרים" העניין שלהם לא לשיר בחינת לוי הם מזמרים החוחים החינת כהן...
ואין יש אחד שאצלנו הוא בכלל ללא שם וללא צורה הוא ממש טיט כמו עפר..שמו בר אנ"ש...נו מימנו אין דיבור כלל...

בכל אופן לנצרך לך לענייך הוא המציאה האבדה הנ"ל בחינת לוי..ליווי ולויה...סומך לכל וכו" זוקף וכו"..
בכל אופן אצלנו אנ"ש אומרים כבר הרבה פעמים לא ממזמן אם הבנים שמחה הרבה..אם הבנים שמחה..כך שמעתי...בכל אופן אישי מכל מקום ועל כל פנים...אנ"ש את העניין של מחלוקת הנהר שניפרד לארבע ראשים כבר מזמן ביטלו..אין מחלוקת בחינת כל הנחלים הולכים לים...הינו לתיקון אצל הצדיק

אנ"ש אצלנו אומרים...כמו האם שיודעת מתי התינוק זמנו לאכול להיניק ולהיקלח במים וכן כל דבר ודבר קטן לטיפולו וטובתו..כך גם הצדיק יודע כבר והכין כבר ודאג כבר לכל..והאם רוצה להניק יותר
מאשר התינוק רוצה לינוק...לא יודע אבל כך אנ"ש אצלנו אומרים...הינו הרבי והצדיק אמת יודע מהיכן התלמידים קוראים..הינו בחינת העומד בהעמוד לבקש על אם הבית ויושביהו.. וכו" הוא בחינת יחד לבד,כמו כהן גדול שחייב להיכנס לבד ולא זאת בלבד שמוסיפים לו מניעות ושלשלאות על רגליו כשניכנס לפני ולפנים לבקש זה הבקשה חסד ורחמים..

בכל אופן בר אנ"ש נו זה הבחור שאין דיבור מימנו כלל..סיפר שכבר פעל את העניין של לשלמה משפטייך לבן מלך תן...נו בכל אופן סוף כל סוף לחצנו ידים כידידים והוא דיבר מזה העניין עד סופו.
אנ"ש יש כבר מגיד עניין כשנצרך לא ממש ,נו פעמים רק רמז בעלמא מספיק שנזדעזע ארכובותינו ושינינו נוקשות דא בדא....
נו בעזרת השם שכולם יזכו להתקרב למחנה סבא דסבין אמת והכל העניין בשמחה יתמתק ובוטלו
כל הגזרות הקשות..

אנ"ש אצלנו אומרים אנא תליה בחביבותא ..הינו אני רוצה לשכון עימכם שתהיו חביבים בנייכם..
אנ"ש אומרים שכמה אצלם המלחמה נגמרת בתיקון מושלם דייקא בחדרי חדרים,ואם הם מתפרסמים טרם זמנם אז הם נקרא בחינת בוסר ומתים....נו צריך להיות זהיר והרבה..במיוחד בהדיבור העניינים שלנו...לא כל אחד מבין לא כל אחד זכאי או זוכה...הכל תליה בחביבותא של התורה ומצווה..הרבה

נו יהיה בסדר רבנו אומר....יהיה פלא שכל העולם יהיה במבוכה גדולה...איך צדיקים מרכבה למקום ישבו בדד.. עם בדד ישכון,בחינת משכון,גם משכון לא מערבים יחד בכל שאר הממון זה רק ממושכן ולכן הוא לבד..
רבנו לימד גם לנו הינו לאנ"ש שיש מקומות שאסור למסור שלום וכו"
בדרך כלל את הצדיק אמת זורקים מקומות מטונפים בחינת בית פרעה ששם גדל משה וכו"
ובבית פרעה הינו המקומות טינוף הנ"ל גם להצדיק הגדול לא מוסרים שלום וכו" מפאת כבוד המקום

רבנו מרמז ואומר שחלק מהעניינים דהחודש צריך לדעת מה המזל..תבין מאליו
בכל אופן אני היתי בןטיבות בהילולה של רבי שלום איפרגן בהפצה של שמחה ותורה..היה פלא עצום,כל בית
ישראל בא להיתברך ולשמוח...ברכות למכביר על ראש משביר הינו הצדקות הנ"ל וכו"..
נו אבא היה שם..שלום ג"מט משיח

חחח
תשמח אחי שום יחידה לא הולכת לאף מקום..לפחות שבת נישארת כאן אז מה תדאג....
ואם שבת כאו אז הכל כאן..ואם הכל כאן אז מה לנו לדאוג בכלל..בלי רבנו הלך עלינו..עכשיו שיש רבנו מדבר פה אל פה עם חסידים אז מה נישאר אם לא רק לשמוח והרבה...

אלפי דורות חיכו לזמן הזה לגאולה הזאת..לפחות תהיה גם אתה שמח מזה..ומימלא הכל יתקן לטובה....
לא מבעיא הצדיק יודע החסרונות והרצונות של כל אחד..על אחת כמה וכמה מכופלת טובת המקום עלינו שאנו נקראים בנים למקום ומחסרונינו ידוע הצדיק מכל..הכל הוא כבר יודע..לא ניסתר מימנו דבר...

אולי תבקש לעלות לדבר עם רבנו....רק עדיף לא ללכת מאשר יגידו לך ,לך רד...צריך להיות זהיר
הרבה הרבה הרבה הרבה..ענייני נפשות עסקינן..תיזהר ושמור נפשך..
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics