מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הימין הוא כוח המלכות של המלך

Go down

הימין הוא כוח המלכות של המלך Empty הימין הוא כוח המלכות של המלך

הודעה  Admin Mon Sep 01, 2008 2:02 pm

ראיתי כי רבים מכוחות הימין כרגע מורעלים מתרבות החול של העולם וכולי בהלה מה עוללו להם האויבים האכזרים וכיצד הינם בכזו הסתרה, אוי לי כי כוחות הימין כמעט נבלעו בחושך הרע הטמא.
מיד עלו ממקומותיכם, התנערו מעפרכם, אור הימין זה אור התורה, בתוככם אור התורה ועכשיו הוא מכוסה בהרבה.... מהר התנערו.

עד היום וגם היום וגם להבא אני יודע השמאל כולו חול וגם הוא יתוקן באחרית הימים עת הגאולה השלימה, אבל הימין קדוש, ימין השם רוממה ימין השם עושה חיל, וזה החיל הקדוש, מה לכם , ריבונו של עולם,
נעם פדרמן ורבים כמוהו הם נשמות קדושות מאד רק שבתוקף מאבקם הקדוש והבלתי נלאה דבק בהם (כמובן בחיצוניות) הלא טוב של האויב.
וזה כשרוצים לעשות מלחמה צריך להבין ולהיות מודע שבשום פרט ושום חלק ושום הוויה ושום מחשבה לא ידבק בנו מהרע של האויב כי זו תחילת נפילתנו איבוד כוחנו איי איי חס ושלום חס וחלילה, מהר הטהרו עלו למקומכם הקדוש והכינו כליכם הנאים החזקים איתם תנצחו בקרב.
הימין שלי קדוש.
הימין של הקב"ה קדוש.
זהו עכשיו גם הימין שלכם חוזר לקודש.
וזכרו (ובע"ה עכשיו יתוקן דבר זה): "ויראני את יהושע הכהן הגדול עמד לפני מלאך יה' והשטן עמד על ימינו לשטנו" ימח שמו וזכרו וכל חילו לנצח נצחים.
אז אל תתבלבלו נכון לעכשיו מה שכתוב בפסוק זהו מצבכם ויותר ממה שהנכם אשמים חס ושלום הנכם שבויים, ובע"ה השם השחרור קרוב.
ואתם בכוחותיכם רצונכם, אהבת השם יתברך, אהבת הארץ הקדושה, אהבת העם הקדוש והתורה תעלו למקומכם בקודש עם ישראל חי.
אנכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

הימין הוא כוח המלכות של המלך Empty מלכות יד ימינו של משיח צדקנו

הודעה  Admin Mon Sep 01, 2008 2:19 pm

ימין זו עשייה זה לימוד וזו עבודה וזו מסירות נפש וזו להתחבר לקודש השם יתברך שנתן לנו, דרך התורה, העם והארץ, הנצחון יבוא מחיים בקודש האמיתי של עם ישראל ולא מפטפוטים .
(והכוונה שלי היתה שפטפוטי ימניות הם דוקא מחלישים את האומה ואת הימנים, השמאלנים כל היום פקא פקא מדברים ומדברים וכו').
אלו שחיים ימין בחברון ביהודה בשומרון ובכל מקום בארץ הקדושה, שמקדשים שם השם יתברך בישיבה בארץ הקדושה תוך סכנת נפשות גדולה מאד לפעמים ובתוך זה לומדים תורה, חיים בקדושה, הם האור שמגרש את החושך, זה הימין של הקב"ה, ימין השם עושה חיל ימין השם רוממה.

בימין נולדתי בו אני כל חיי.
וראיתי כי עתה זו העת לבנות מדרגות חדשות לנשמות שנמצאות בימין (או שייכות לימין ועדיין לא נמצאות בו), כדי שיהיו תפארת המלך, זה קיום התורה וזה הרצון של הקב"ה לעת הזאת.
הימין הוא כוח המלכות של המלך ובפירוש מובא בתהילים ימין י-ה-ו-ה רוממה, ימין י-ה-ו-ה עושה חיל וכך רמזתי ועכשיו גם מסביר.
השם משפיע מלכותו ב"עד" הקדוש הוא משיח בן דוד ואיתו צוות שלם הבא לרומם לנשא ולגאול את העם והארץ אך בתחילה את הדעת של כולם.
הימין, אנשי הימין האמיתיים הם כוחו וחילו של משיח צדקנו, אך חיל זה צריך להיות בגדרי הקדושה, וכללי פנימיות התורה.
הנני אומר זאת רק כשליח הבא לברר כוחות חילו של משיח הנמצאים בינכם.
כמו שכבר ראיתם היו כוחות בימין שנראו מבטיחים וטובים והנה פתאום הלכו ל"קדימה" ועוד לפני זה עקרו יהודים מאדמתם וגרמו המון סבל וכאב בעם ישראל וזה לא יתכן כי הימין האמיתי הוא חסד ורחמים אך גם לוחם דגול למען העם והארץ והתורה, אז איך קרה דבר כזה?
כי באמת כפי שכתבתי (זה מובא בספר זכריה) אותו רשע שהקב"ה ברא שיסתיר אור השם נטע חילותיו בהסתר בתוך הימין "והשטן עמד על ימינו לשטנו" ,
וידעתי כי כעת, גם כל תנועה או קבוצה בימין, יש בה עדיין מהחולי הזה, וכאלה שהם ההפך מהימין, והם לא יכולים להיות מכוח הימין הקדוש מלכות משיח, (הם בימין כדי לחבל בכוח הקדוש),
ובתחילה כדי לעורר כוח הימין הקדוש לחזקו לאמנו להכינו לתפקיד הרם, צריך לפני הכל לראות המוץ והתבן והסובין ולהוציאם כדי שישאר רק
הכוח הקדוש הנפלא מלכות יד ימינו של משיח צדקנו.
זהו, באהבה באתי באהבה אהיה עמכם ובאהבה נאחד כוחות הטוב, אמר רבי שמעון בר יוחאי: "אנן בחביבותא תליא מילתא" פירוש אהבה וכללות שנכללים יחד.
וכל ענינו של משיח זה אחדות ישראל.
וכן אל תתבלבלו, לא כל מי שנמצא עכשיו בארץ וקוראים לו יצחק יוסי וכו' הוא מעם ישראל ולכן אתם רואים כאילו יהודים נגד יהודים, אין דבר כזה מי שהוא יהודי לא יעז לפגוע ביהודי אחר ואני יודע מה שאני אומר זה אור חזק, אך ככה קרה שבמהלך הגלות הארוכה התערבבו בתוכינו הרבה נשמות של לא יהודים כלל, עכשיו זה הבירור שלהם ובמעשיהם הם מגלים זרותם לעם ישראל.
ארץ ישראל השלימה גבולותיה מפורטים בתנ"ך וכך זה יהיה וכל אותם הכופרים בתורה ובשורשי ישראל ובשם יתברך, ומכפישים הארץ הקדושה יאבדו ולא ישארו בארץ ובעם. סופם שגם הם יעבדו את השם יתברך וכפי שהוא רוצה בדיוק ויהיה להם המקום שלהם בכדור הארץ.
עכשיו העת של הימין, הכוח הקדוש החיילים הנאמנים של משיח, הגאולה כבר פה.
הימין המקדש עצמו בעצם הימים האלו יהיה ההוכחה לכך.
אנכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics