מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נסעתי לפגוש את נוח - כן שבנה את התיבה!

Go down

נסעתי לפגוש את נוח - כן שבנה את התיבה! Empty נסעתי לפגוש את נוח - כן שבנה את התיבה!

הודעה  Admin Sun Nov 16, 2008 9:43 am

זאת הנסיעה היתה בחול המועד סכות יום רביעי א' חוה"מ יז' תשרי.
וראיתי כי אור הסכה אינו משוחרר, והוא עדיין בדינים, וזו הסכה שאנו יושבים בה בסכות היא באמת ניצוץ ואבן בנין בזו הסכה הכללית של עם ישראל, שהיא כלי השראת השכינה על כל עם ישראל.
וגם חלק נכבד מסכת דוד המלך זו שתעמוד לנצח ותגן על עם ישראל.
אוי, ישבתי בסכה לתפארת ובאמת בנויה כפי כל הכללים, ואפילו בד לבן מכסה הכתלים ועשרה תמונות בדיוק בכל ענין לשונות התפילה והגאולה, ואפילו מדפים עם ספרים וקישוטים נאים והרחבת דעת בקדושה גדולה, ראיתי יורד האור אך לא מתפשט בסכה.
אז נסעתי לנח כי אור הסכה בנשמתו גנוז, וגם ידעתי כי ירידת האור הוא ירגיש ובגלל שעדין תפוס זה האור בכמה מקומות בלא טוב בטח זה גם יבלבל אותו, ובגלל שהוא השורש והצינור לכך טוב שיותקן המצב.
וכך התקשרתי ובאמת אשתו אומרת לי שכבר זה שבוע שהוא מרגיש הארה חזקה והוא הלך לביתם במושב וכל היום הוא כותב במחשב.
ותיכף נבהלתי מאד, כי ידעתי שאם זה מגיע אליו והוא נותן לזה תוקף זה יוליד כל מיני דברים שלא צריך. ואמרתי שאני בדרך אליהם.
ובאמת שבקושי היה לי כסף לנסוע ותיכף רק יצאתי מהבית ברחוב כבר היה לי טרמפ עד הצומת לצפון (אחרי אלונים), ופלא גדול והשגחה מהשם יתברך ממש עשר דקות עצר לי טרמפ אמרו שמגיעים לאור הגנוז, וראיתי בזה רצון השם יתברך מובהק כי זו הנסיעה היתה במקום והיתה רצון השם יתברך.
כי נוח היום גר עם משפחתו בישוב קדיתא.
ובאמת קשה הגישה לזה הישוב, וגם כאן היה נס ואפילו בקושי שתי דקות פתאום הגיע רכב ועצר לי והביא אותי עד שער ביתו של נוח.
ומצאתיו עומד בתפילת המנחה.
וברוך השם שהיתה פגישה נפלאה, וגם הוא וגם הרבנית שלו שמחו והתרגשו מאד, וגם הצלחנו ליישב ההדורים ולצמצם הנדרש בזאת האור של הסכה שיורד אלינו, והבין הסייגים וברוך השם כי טוב.
וגם הראתי לו כי כל ילדיו ממש מלאכי שרת קדושים עליונים, וכולו באור טוב השם יתברך, וגם יבוא עת גילוי אורו בעולם כי הוא מבחירי הבריאה ומנהיגיה.
וראה גם כי כל השם משפיע בי דעת הנה גם היא בו מאירה ושמח כי אנו באחדות ושם "יהוה אחד" בנו.
וראיתי גם כי הרבנית שלו מזן הנביאות הקדושות שבעם ישראל וארא כי טוב.
וכך לקחוני הם במכוניתם לצומת מירון, וראו זה פלא השם יתברך, אותם שלקחוני לכאן עד שער קדיתא כעת שבים לביתם, ועצרו לי שוב טרמפ, ומגודל שמחתם בנס השם יתברך אפילו לקחוני לטבעון (הם גרים ברמת ישי).
וחזרתי לסכה הבנויה לתפארת, וישבתי לסעודה ולימוד ושמחה, ואורו עיני, מחר אני נוסע לירושלים לפגוש את יעקב אבינו, נו יש יותר התרגשות מזו.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה