מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אשה היא סוד השכינה הקדושה.

Go down

אשה היא סוד השכינה הקדושה. Empty אשה היא סוד השכינה הקדושה.

הודעה  Admin Sun Aug 31, 2008 4:25 am

נשמות יקרות וקדושות של הקב"ה.

אשה היא סוד השכינה הקדושה.

היא הברכה של הבעל בכל עניניו: פרנסה בריאות חכמה לימוד.

היא הפאר וההגנה של הבית ושל בעלה.

רק שאנו מכבדים אותה ודואגים לה בהמון תשומת לב, אהבה, איכפתיות, משמחים אותה בכל הזדמנות שרק אפשר, אנו זוכים לתורת אמת להיות קרובים לקב"ה ברמ"ח אברים ובשס"ה גידים של כל נרנ"ח מנשמתינו.

האשה היא ממש מאברי השכינה, חס ושלום שאנו ישראל קדושים נפגע בשכינה.

ישראל קדושים מכבדים ושומרים ואוהבים השכינה שגם היא מכבדת ואוהבת ושומרת את ישראל קדושים.

אנוכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

אשה היא סוד השכינה הקדושה. Empty לגמול טוב וכבוד

הודעה  Admin Sun Aug 31, 2008 4:26 am

כתוב שהגבר מאיר באישה. כלומר אם אינה מבינה, זו האות שהארתו בה היתה באופן לא נכון או שגוי. משמע היא בכלל לא אשמה בכך שלא הבינה, הוא לא יודע כיצד להעביר לה את אור התורה שהשיג.

ושימו לב יש מצב שהגבר בכלל משיג אור שאין בו מידת אמת כלומר יש בו הרבה היפך האמת, ואז האישה בכך שאינה מקבלת הדברים מגינה עליו ואף רומזת לו כי בתחילה יש לברר אותם היטב ושיהיו אכן בקודש, ודוקא בזה שהיא לכאורה אינה מבינה, היא דוקא עושה עימו חסד גדול והוא צריך לשמוח שיש לו כזו אישה ודוקא לברך אותה.

וגם ידוע שכל דבר המיושב בדעתו של הבעל וערוך אצלו כדבר דבור על אופניו ומבורר אז תיכף גם האישה מבינה בזה ועוד מוסיפה לו אור חוזר, כן ירבו נשות ישראל בצדקותם, באמת הם שמצילות את הגברים, אך כמה צריך לגמול איתם טוב.

אנכי הקטן.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

אשה היא סוד השכינה הקדושה. Empty נטע רבעי הגיבה

הודעה  Admin Sun Aug 31, 2008 4:28 am

וואוו. בית דוד. איזה נעימים דבריך... קראתי לעצמי "פמיניסטית", וחשבתי שאני כאילו נגד רוב החרדים בתחום הזה... יצאתי מנקודת הנחה שכאילו אברך חרדי הוא בהכרח שוביניסט... ועכשיו אני רואה את בעלי, אשריי שזכיתי בו, איש תם יושב אוהלים... בחור שמור, פשוט שמור. אלוקים לנגד עיניו תמיד, והוא ממש זוכה לקיים וליישם את כל מה שכתוב בספרים... קראתי מה שכתבת לעיל, ונזכרתי בבעלי. הוא מדבר ככה... אוי, אני מתגעגעת אליו...!!! לאדם יש בחירה חופשית, במה להתמקד. בכל דבר יש יתרונות וחסרונות... לכאורה, אפשר להתמקד בחסרונות שבנשים, אבל החכם והצדיק בוחר להתמקד בטוב, ביתרונות, במעלות. זו מעלה גדולה - להתמקד בטוב. וזו דרכה של תורה. זו דרכם האמיתית של הצדיקים והטובים. עכשיו, אני מסתכלת על בעלי ועל הנהגתו, ואני חושבת לעצמי - הוא הרבה יותר פמיניסט ממני ומהרבה נשים ואנשים שאני מכירה... הרבה [במיוחד חילוניים] אומרים ו/או רומזים - איזה מסכנה אישה שהתחתנה עם אברך, ... היא בטח עפר לרגליו, מתבטלת אליו... חייבת לשמוע בקולו - ורק עכשיו אני קולטת ת'דבר האמיתי. אדם שהולך בדרך השם, עובד על מידותיו מתוך אמונה, אהבה ויראת ה', דווקא בו יש כבוד אמיתי והערכה אמיתית לאשתו. דווקא שם אני מוצאת ת'כבוד האמיתי לאישה. לא הערכה רק לחיצוניות, לא הסתכלות על האישה כעל אובייקט מיני, אלא הערכה אמיתית.... אשרייינו, מה טוב חלקנו.... שירבו צדיקים וצדיקות כאלה בישראל !!!
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics