מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ג' אלול ה'תשס"ח

Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty ג' אלול ה'תשס"ח

הודעה  Admin Wed Sep 03, 2008 10:48 am

בס"ד
היה צפוי רק החלטתי לכתוב ותיכף המניעות החלו לחגוג. לפחות לי זו אות כי ניהול יומן זה הוא קדוש ואמת רצון השם יתברך.
ובכן זו כתיבה שתכלול בתוכה תהליכים תובנות מאורעות מחודש אדר ה'תשס"ד ומאז ועד היום וכמובן כל מה שיהיה בהמשך.
כרגע הנני נמצא בטבעון סועד את אימי ומנסה בכל כוחי אמונתי תפילתי ומאמצי להביאה למצב הכי טוב שאפשר לגילה ולכל הקשיים שיש לה עכשיו, זו עבודה של כמעט 24 שעות ביממה ופה ושם אפשר לישון מעט לפעמים אפילו שעתיים רצוף.
עכשיו למשל הושבתיה בחדרי סידרתי לה מושב נאה אני קורא לו "מושב המלכות של אימא" וכך תוך השגחה עליה והיא כל העת מדברת כמעט אותם מילים אותם משפטים, וחסרת מנוחה ושקט (לצערי) , הנני מנסה לכתוב את דברי היום הזה פה ביומן.
ריבונו של עולם יודע, היום האור של חודש אלול ירד ככה זה בכל ג' בחודש מגיע האור השפע שיצא מהכוח אל הפועל בראש חודש.
ולפי מה שקורה ולאור הידוע כי חודש זה כולו רחמים ברור לפי המניעות וכל היום הזה שהיה לי באופן מיוחד קשה ואימי כל היום היתה חסרת מנוחה וחסרת שקט עד רגע זה (והיא כמו החיישן לכל מה שקורה אך לא נראה), נראה כי תהליכים רציניים אמורים להתרחש בחודש זה.
עכשיו עלי להתפלל.
המשך יבוא.

חזרתי.
ריבונו של עולם יודע בטוח מה שהוא עושה אנכי רק יכול לשער מה הוא מכוון במעשיו, רצון, כדי שאוכל לקיים רצון זה.
היתה מלחמה קשה היום כל חצי דקה אימי מרימה יד לפה ומנגבת משפשפת אותו, לא יודע אם למישהו יש מושג מכזה דבר אך זה נורא, לפעמים אני מרגיש ממש מצוקה ופשוט בוכה, ריבונו של עולם הרי אני מתפלל אליך במשך שעות מרובות, שנה כבר עברה ועדיין לא הצלחתי להושיע את אימי, ריבונו של עולם זה כזה כלא שמת עליה כזה מסגר, הרי אפילו אסיר עולם משתחרר בד"כ, והיא צדיקה אמיתית מתי תשחרר אותה, קצת חיים טובים תתן לה, ריבונו של עולם לכבודך הנני מבקש, לקידוש השם שלך ברבים הנני מבקש, לפאר ולהלל את שמך הקדוש חפץ אנכי, ואתה ריבונו של עולם שומע תפילה, וגם יודע אימי מה היא, מבקש חנינה.
חודש רחמים כעת אנא רחם כי בא העת.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty ה' אלול ה'תשס"ח ליצירה

הודעה  Admin Fri Sep 05, 2008 6:09 am

יום שישי ברוך השם ישנתי קצת, אמנם רוב העת זו אינה שינה אלא מודעות שבה כל העת אומר תפילות, ולפעמים נופל לתוך שינה ובה גם חלומות.
נשארתי במיטה הפעם עד 7 בבוקר ולבסוף קמתי לתוך היום ולהכין את כל ההכנות לשבת. צלצול בדלת והביאו את המנות לשבת מהבית תמחוי , ברוך השם. אמנם מהמנות הללו אני בדרך כלל מכין את החמין לשבת.
וכך השארתי את אימי במיטה שתמשיך לישון, ועסקתי בכל פעילויות הבוקר תפילה, לימוד, והכנת החמין ויתר האוכל לשבת.
ופתאום טלפון, אליהו, כן אליהו שכולם מספרים עליו אגדות כבר יותר מאלפיים שנה, אומר לי תשמע תשמע זה הרבי מבוהוש תוקע תיכף בשופר, ובאמת אני שומע את סיום התפילה והקדיש ואז התקיעה ואליהו מברך שסוף סוף אנחנו ניהיה בעלי השבת ושומריה מכל משמר, וגם אומר לי שאחכה הוא יתקשר שוב כי יש ברית מילה.
טוב חזרתי להכנות וגם כבר הערתי את אימי ושוב טלפון ואליהו אומר תקשיב: וקוראים הציבור שמע ישראל, והשם מלך השם ימלוך, והשם הוא האלוקים, ותיכף קורא המוהל זה הכסא של אליהו הנביא, ואני מתחיל לצחוק ולצחוק ולצחוק (כי צחוק זה המתקת דינים גדולה, וכשיש ערלה זה שליטת הדינים, והסרתה זה גילוי אורות החסד), וגם כי באמת הם בכלל לא מודעים שאליהו שם איתם באמת בגוף בשר, ברוך השם, איזה זכות וברכה יש להם, וכך מברכים הברכות ואז המוהל מוהל והתינוק בוכה קצת, וברוך השם זכינו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו. אוי כל כך הרבה זמן לא הייתי בברית מילה בגשמי והיום לפחות נוכחתי דרך הטלפון, ברוך שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.
שבת שלום.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-ט' אלול

הודעה  Admin Mon Sep 08, 2008 2:08 pm

הקב"ה מחיש את ירידת אורות הגאולה, מאז ראש חודש אלול, אנחנו לא עומדים בקצב, והסבל בלתי נסבל כמעט, אימי כל העת בוכה שאין מקום, והיא יודעת מה שהיא אומרת כי באמת קשה המצב, ירושלים וכל הארץ והעם מלאים בהיפך הגמור מהקדושה והטוהר, והאור הקדוש לא מוצא כלים לנוח בהם, והכלים שיש נותנים המון אחיזה ללא טוב וזה מתגבר ואנחנו עוצרים כוחו שהתגברותו לא תפגע בעם, עיקר העבודה היא בתפילות ומקווה שהימים הקרובים אכן יתנו כוחם ויתהפך לנו, מרגיש מותש אך יודע כי כל כוחי הוא מהשם יתברך, וזו נחמה וגם ידיעה כי הרגל ימין היא כולה שלי אז כל מה שיקרה ,אנצח.
ניצחתי ואנצח זה באמת שלי מתנה שנתן לי הקב"ה לפני הרבה זמן, רק יקח עוד קצת כדי שכולם ידעו זאת גם הם. הרבה יכתב ביומן זה, כל מה שאפשר יהיה לכתוב, מקוה כי אלו שיקראו זאת יבואו לקרוא את הדברים בכלים שינוח בהם אור דברים נכתבים אלו.
ג' אלול ה'תשס"ח 15131510
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-י' אלול

הודעה  Admin Tue Sep 09, 2008 2:39 pm

היום י' אלול לפני ארבע שנים ירד כסא משיח לזה העולם, כן הכל עדיין באתכסיא, מלוכה היא מבנה שלם היא מרכבה ועדות למלכות הקב"ה, ולכן כל שלב נמשך עת מוגדרת בה נבנים כל כלי השלב הזה ובתם הבניה, נפתח שלב חדש וכן הלאה עד תיהיה המלוכה מבנה שלם ורק אז תתגלה לליבות ועיני כולם.

כך שנקבע לדורות כי יום זה י' אלול יהיה גם היום בו ירד כסא הקב"ה לזה העולם ועם ישראל יכין כלי מלוכה, מבנה שלם שבתום בניתו תיהיה התחדשות עצומה ונפלאה בכל העולם הנהגה גלויה של מלכות השם יתברך בעולם, משיח בא רק כדי להכין את עם ישראל שיוכל להכין את כלי מבנה המלוכה של הקב"ה לעולם ועד.
ביום ההוא יהיה השם אחד ושמו אחד.

י' אלול מבחינתי וכך יהיה גם בעתיד הקרוב מבחינת כולם, הוא יום קדוש ונורא, יום שבו יראה קדושה ממלאה עולם ועד, וכבוד השם יתברך מאיר לעם ישראל.

והנה דוקא היום ט' אלול, כך ניסו לקרוא תגר על מלוכת הקב"ה, על התגלות כבודו בעולם ובתחילה על עדות מלכותו, משיח השם. ממש רצו לקעקע להוקיע ולבטל אמיתת רוח קודשו של משיח צדקנו ודרך מלכות חסדו ורחמיו בכבוד הברואים , טוב שיצא לידי פועל (בסוד הקלי' קדמה לפרי) כי כך גם תיכף הקב"ה יפר עצה זו ותתבטל מכל הבריאה כולה ואפילו ממחשבת הבריאה, ותתקיים אמת רוח קודשו של משיח צדקנו ודרך מלכותו שמקימה מלכות הקב"ה בהנהגה גלויה לנצח.
וברוך השם יתברך לעולם ועד , המציל את אימי ואותי בכל עת ומכל צרה.
"לי קוו רשעים לאבדני, עדתיך אתבונן"
"ריבה ריבי וגאלני, לאמרתך חיני"
"טוב עשית עם עבדך, י-ה-ו-ה כדברך"

ג' אלול ה'תשס"ח 14991510
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-יב' אלול

הודעה  Admin Thu Sep 11, 2008 2:39 pm

וראיתי כי הם יעזו ראש ולא יחדלו וידומו עד יצא אחרון ניצוץ הקדושה מאומן וברסלב ויתקבץ כאן בארץ ישראל גופא, רק אז בצאת ישראל ממצרים - זו אומן, בית יעקב מעם לועז - זו מלכות משיח בן דוד ומשיח בן יוסף גם יחד.
וכך יהיה, כעת עם ישראל התחיל בפועל לצאת ממצרים, בשעה טובה.

התקשרתי ליהודי יקר תיכף בטרם הספקתי לומר דבר הוא אומר לי תרשום יום א' כא' אלול אתה אצלי בחתונה של בני, וזהו עכשיו אין לי פנאי לדבר תבוא וזהו. סגרתי הטלפון וראיתי שמעיני ברחו להם כמה דמעות, זה כבר שנה שאני רוב העת בבית כי עלי לסעוד את אימי בזקנתה, ואף אחד לא מתקשר כמעט לא בא כמעט לא ממש מתענין בנו קל וחומר לא מזמינים לשום דבר, ופתאום ההזמנה הזו היתה לי הפתעה משמחת כל כך ומרגשת כל כך, כן יהודי יקר, זהו השומר של המפתח של הפה הקדוש.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty מוצ"ש יג' אלול

הודעה  Admin Sat Sep 13, 2008 1:51 pm

כאב הפה החניכיים והשיניים השתלט על כל השבת שלי ושל אימי, מה סבל אי אפשר לתאר, רק שיהיה ברור שנינו חווינו אותו דבר (האמת ככה זה בכל דבר שקורה שותפות מדהימה), ידעתי שזה כל ענין המלכות, ולצערי מבחינתי זו השנה הרביעית שחודש אלול בואכה ראש השנה הפה מתנפח וכואב נורא, כבר לפני שלוש שנים ראיתי כי באמת הכוח באומן התהפך וכל התפילות והפעולות הקדושות מניקות את הקל' בגדול, רק התנחמתי כי בכל זאת בפנימיות המוסתרת, הלא טוב מקבל מ כ ה בלב שלו בבחינת חיל בלע ויקיאנו.
אך הבנתי שכעת בפתח הגאולה ההנהגות משתנות ולכן היניקה גוברת עם אין כינוס וקיבוץ הניצוצות לגבולות הקדושה וזה בפשטות מבלי להתחכם , ארץ ישראל גופא, הגיעה העת שכל מה שפה מנסה לאחז יקבל מ כ ה
שתפיל אותו לנצח.
עכשיו הכאב בפה לא מרפה, ועיקר להשיב הכל מאומן די, הם הולכים לכאורה לקיימים מצוות הצדיק למרות שהכל זה מדעת משובשת, והם בטוחים בצדקתם, וכמעט הורגים את הצדיק שהם לכאורה כל כך נשמעים לו.
כן כותב זאת לעדות.
ברוך השם שהצדיק הזה שהם כמעט הורגים , יודע גם איך לעצור את הטעות הזו ולהשיבם למקום דעת הקודש כפי שהוא התכוון בדבריו כשאמר אותם.
שבוע טוב.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-חי אלול

הודעה  Admin Wed Sep 17, 2008 10:42 am

זאת לעדות כי מעת מאמר יב' אלול ניהיתה מלחמה רבתי , וכל השבוע הנני רק בתפילות כל שעות היממה, ובע"ה ננצח.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty מוצ"ש כ' אלול

הודעה  Admin Sat Sep 20, 2008 1:36 pm

שבת ברכה, כל השבת תפילות, וב"ה נזכה לשמחה וטהרה וחיים טובים.
מבקש מהק"ב כי יגברו רחמיו על כל מעשיו כי אזכה לראות ברפואתה ושמחתה וטוב חייה של אימי.
שבוע טוב.
(אף כי כל הנכתב לעדות עולם נכתב, עת זאת מצמצם מילותי עד אוכל בהרחבה לכתבם וד"ל).
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-כב' אלול

הודעה  Admin Mon Sep 22, 2008 8:57 am

עכשיו 01.30 חזרתי מבני ברק - חתונה.

החתן מצאצאי הבעש"ט, אביו יהודי יקר אוהב ישראל בתכלית, עם לב ענק שכולו קרליבך הוא עצמו שר ומספר משירי וסיפורי שלמה קרליבך - מיוחד באמת.
טוב הגעתי ראשון אולי בחמש וחצי אחה"צ, חשבתי אולי צריכים עזרה לסדר, אני יודע, אך לא היו צריכים, טוב, חיכיתי, ואז החתן מגיע ואיתו משלחת "מלאכי שרת" כולם בחולצות לבנות ופיאות ארוכות מסובבות בקדושה נוראית, כיפות גדולות , אני מסתכל עליהם וכולי מזדעזע ובשרי הופך חידודין , אני רואה איזה קדושה יש על החברה האלו, פלא פלאים, הרגשתי חרדת קודש נוראית, הבנתי שזו חתונה שהולכת להיות משהו מיוחד, ואז אני רואה שאת החתן מחזיק יהודי חרדי, ככה קומה ממוצעת, ואני רואה שיש לו אור עצום בעיניים, די כבר כאן נבהלתי כהוגן, הסתכלתי מסביבי להיות בטוח שאני פה בישראל בבני ברק, הכל נראה כמו מאיזה רקיע בשמים מאיזה היכל זך, ואני תיכף רץ לתת לחתן את מה שהבאתי לו כי הם שמעתי מדברים שהולכים לחדר יחוד ל"הכין" אותו , נו כבר הבנתי שזה עסק רציני.

ואיך שבאתי עם המתנה (סט של ספרים - מיוחד לחתן ואותו דבר גם הבאתי ליהודי החרדי הזה שהחזיק בידו של החתן - כן מראש הכנתי שני סטים של אותם הספרים-ראשית חכמה של רבי אליהו דיוידש). תיכף החרדי פונה אלי ונוקב בשמי , נו ברוך השם.

וככה אני והוא כבר נשארים ביחד, וגם משמחים החתן וגם משמחים המלאכים האלו שכולם מישוב יצהר וגם רמת גלעד וחוות גלעד וגבעת רונן, ומישהו בא נותן יד ללחוץ ואני רואה שהיד כולה מחוספסת ומיובלת ושרוטה ככה יד של עובד , ואני רואה איזה קדושה עצומה יש ביד הזו ותיכף רץ עם הבחור ליהודי החרדי הזה והוא רואה היד ומתחיל לנשק אותה ועוצם עיניים בחרדת קודש עצומה.

ואח"כ אומרים לי החברה הנה זה שמה זה הרב אריה ליפו ואני תיכף בא אליו ומדברים והוא מראה לי הבחור מהשבט של משפחת תור מחברון שיהיו בריאים, ואומר לי תראה נראה לי יש לו ניצוץ של משיח, אמרתי לליפו היקר אתה לא מבין כלום תסתכל טוב על כל הבחורים האלו, אלו כולם יש להם ניצוץ של משיח הם כולם מוסרי נפש אמיתיים והרי משיח הוא גם כן מוסר נפשו וכולו על עם ישראל, איזה ניצוץ נפלא וקדוש ראיתי, כולם היו שם ממש תחת כנפי השכינה והאור שלה היה עליהם, וכל כך שמחתי ותיכף התחלתי למחוא כפיים חזק ולהמליך את הקב"ה, כי זה מה שנשאר, איזה עם ישראל מתוק ויקר ונפלא וקדוש,

וגם ליפו (איזה בחור איזה אור זך על הפנים והוא כולו ברסלב) מבקש מהיהודי החרדי ברכות , ואני אומר ליהודי החרדי תשמע אלו כל העת בסכנת חיים צריך לשמור עליהם באופן מיוחד, זה אוצר יקר מאד כאלו יהודים, והוא מתפלל באריכות וגם אמר כי יבוא בע"ה לשומרון. אמרתי לו שיקח גם אותי כשהוא הולך לשם.
והחתונה כזו שמחה כבר הרבה זמן לא ראיתי, ממש יום מיוחד.

אה, כן זה היהודי החרדי הזה עם האור העצום בעיניים שנישק את היד המחוספסת של הבחור שחורש ביצהר את האדמה, זה אליהו הנביא.

ותיכף הכל מתחיל. ברוך השם אני כל כך נרגש, זו היתה החתונה של חנוך העניך ומלכה במזל טוב אך זו גם היתה התחלת היציאה של השכינה מהגלות. עכשיו פעולות הגאולה יהיו גלויות לכולם. (עד עתה הכל היה בסתר).

שנה טובה לכל החברים בפורום.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty אור ל-כ"ה אלול

הודעה  Admin Wed Sep 24, 2008 1:19 pm

מרגיש לפרוש מכל מה שהייתי בו ולבנות משהו חדש, כן יודע היום - כ"ה אלול הוא יום בריאת העולם.
ביום ראשון תחילת פרשת ניצבים כך היה בחתונה בה הייתי:
אליהו הנביא היה בחתונה וגם משיח בן דוד וגם משיח בן יוסף וגם אהרון הכהן, ועוד קדושים נסתרים נשמות עדת בני ישראל וכולם באו לחתונה הזו! כולם היו שם בגוף בשר ממש, כן זה לא חלום, זה מה שהיה שם. עוד ידובר מהחתונה הזו רבות. ויום כ"א אלול אור ל- כ"ב אלול יהיה לזכרון עולם בעם ישראל. הוא היום הקדוש בו תחילת יציאתה של השכינה הקדושה מן הגלות.
ממש כמובא בפרשה כך היה בחתונה כולם היו שם. וכל כך רציתי שידעו מזה שישמחו, וכתבתי בכמה פורומים ושלחתי מכתבים, ופשוט לאף אחד לא היה אכפת כלל.
זה כל כך כאב שזהו החלטתי שאין לי מקום במציאות של שקר וכעת רק תפילות עד שהאמת תחזור.
פה אהיה בפורום הזה, יקראו טוב, זהו מקומי לעת הזאת.
שנה טובה
יומולדת שמח עולם.
ישעיהו דוד נחמן.
Admin
Admin
Admin

חזרה למעלה Go down

ג' אלול ה'תשס"ח Empty שנה טובה ומבורכת לכל מבקרי הפורום

הודעה  Admin Sun Sep 28, 2008 2:41 pm

שנה טובה