מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

את הרב שיח (פורום) הזה בניתי כי

Go down

את הרב שיח (פורום) הזה בניתי כי Empty את הרב שיח (פורום) הזה בניתי כי

הודעה  Admin Thu Sep 04, 2008 2:39 pm

בתחילה (ממוצאי שבת י"ט שבט ה'תשס"ח ליצירה) כתבתי בכל הפורומים של ברסלב, הרגשתי כי שם הבית הטבעי שלי והחיבור והשפה והמושגים והמנהגים שקרובים לי, בתום לב כתבתי, ובאמת גם לא ידעתי מי הם שוכני או מגיבי ופעילי הפורומים, חייתי אולי במקצת מנותק מן ההווי הפורומי, ובכלל מהרחוב וגם מהקהילות, כי תקופה התבודדתי מעצם התירגול הרוחני שקיימתי וגם כי כל השנה הזאת כמעט איני יוצא מן הבית, בעיקר בגלל שסועד את אימי בזקנתה, וכתבתי בתום לב בתוך ההוויה של התורה בה אני נמצא ובתוך ניסיון לקיים קשר וגשר ליתר החברה, לבנות כלים להבנות התורה בה אני חי.
בכלל מעצם החיים שכעת הם חיי וכל מה שהשם יתברך עוטף אותי בהם וכל התהליכים הרוחניים העמוקים בהם הוא יתברך מעביר אותי ואת אימי, האירה התורה את החיים ואת כל מה שהושג במשך הדורות באור מעמיק ומחדש ומקשר, לאור רצון השם המתחדש בכל יום, לדעת שמאחדת את הפרטים הרבים של היום יום, ראיתי כי המים הזכים הללו ירוו צמאים יחיו ממש מתים (הכוונה מתים רוחנית שהתורה אצלם הפכה מצוות אנשים מלומדה וכבר אין את החיות המתחדשת בכל יום).
כתבתי בנושאים שונים הגבתי לכל מיני מאמרים והתחילו להגיע תגובות:

"...'מלכות בית דוד', הינו כותב פעיל בפורום הזה. אולם, יובהר ויודגש, כי כל מה שהוא כותב, הוא כותב על דעתו בלבד. הדברים אותם הוא כותב מנוגדים פעמים רבות מאוד לשכל הישר, ולמסורת המקובלת בקרב כל חסידי ברסלב בכל הדורות.
מומלץ מאוד שלא להתייחס לדבריו כאל דעה ברסלבית, כי אם כאל דעתו האישית בלבד. ויש להניח שכדאי שלא לקחתם ברצינות יתרה."

"...יש יופי של מחלקות פסיכאטריות בשבילך.. בהצלחה רבה."

"...רפואה שלמה !!! "

"...תפסיק לבלבל את המוח עם לשונות שמעידים עליך שאתה מדומיין על כל הראש, ו"חלוקת מתנות" למיניהן, ורמיזות מפורשות שלך שאתה המשיח (האתר ההזוי שלך נקרא: "אני פה") וכד'."

"...הרגשתי שהאיש הזה מסוכן."

"...עוד יהודי פשוט שלא יוסיף לך כלום."

והבנתי כי או שהדברים נאמרים טרם זמנם, או שהם נאמרים לאנשים הלא נכונים, או שהם אינם בכלים המתאימים, כמובן כי ידעתי - אלו הדברים דעת אמת , מוחין שבת קודש, אך כמובן שלא היה אפילו טעם לשכנע מישהו בנכונות הדברים כי זה לא המטרה, הבנתי כי העיקר שיהיו לדברים תוקף ומקום כאן בעולם, שיצאו מן הכוח אל הפועל, שימשך השפע הקשור עמם לכאן, וכבר סופם שיאירו כל לב יהודי.
הבנתי כי הפעם הארה זו לא תיהיה מן החוץ פנימה אלא הפוך בתחילה היא תאיר פנימה בתוך לב יהודי שמחכה כבר אלפיים שנה כמעט להארה הזו.
אמרתי לקב"ה וגם לעצמי עדות היא מעשה נכון וגם נבון כי זה מאיר את הדברים שעוד יקרו ואת אלו שכבר קרו באור יותר נקי לא משוחד, אפשר להבין אם יש טעות או היתה וגם לראות את מה אפשר לתקן, אמרתי הרב שיח הזה יהיה כולו לעדות כי הרי בעת קצרה ביותר מהיום יראו כולם האם צדקתי, נכון זה לא העיקר , יראו האם יש כאן רצון השם יתברך רצון אמת חי וקיים.
אם כך הנה הפורום ואכתוב בו ככל שניתן ואם גם בעת הזו יהיו מעטים כי ישגיחו בו ובדבריו הרי חזון למועד, רבים יהיו בין אורחיו או מנוייו.
אנכי הקטן

דוד נחמן.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה