מלכות בית דוד רב שיח
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

"וַיְהִי בִישֻׁרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵּף רָאשֵׁי עָם יַחַד "

Go down

"וַיְהִי בִישֻׁרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵּף רָאשֵׁי עָם יַחַד " Empty "וַיְהִי בִישֻׁרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵּף רָאשֵׁי עָם יַחַד "

הודעה  Admin Sun Oct 12, 2008 9:32 am

"וַיְהִי בִישֻׁרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵּף רָאשֵׁי עָם יַחַד שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל"

רק שבטי ישראל ורק להם בתחילה הגאולה. (כל מי שהתערב בתוך ישראל בכל שנות הגלות, הן בית ראשון והן בית שני אינו נחשב כלל בגדר ישראל לענין אור הגאולה - רק גרי הצדק אלו השומרים תורה ומצוות יהיו בכלל ישראל הנגאלים).

כל היתר שיחכו - זה מה יש (יגיע גם זמנם ליגאל), זה רצון השם יתברך ופעולתו.

אסרו חג סכות יום קדוש ונורא בו כל ישראל שמחים בכבוד אביהם מלך מלכי המלכים הקב"ה, שיתגלה לעיני העולם כולו.

וחג סכות שמח במיוחד!

(זו המודעה נתתי לעדות יראו ויחזו נפלאות השם יתברך).
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

"וַיְהִי בִישֻׁרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵּף רָאשֵׁי עָם יַחַד " Empty ישראל הם בסד המעט המחזיק המרובה

הודעה  Admin Sun Oct 12, 2008 9:36 am

וכך גם אנכי אמרתי, והדברים אינם ברובם כדי פשוטו, ודי למבין.
ומי שמכין ליבו בסכה יראה גם יראה.

וכך קרה:
גנבו לי התורה
גנבו לי האמא
גנבו לי הפה
גנבו לי הארץ
גנבו לי הדעת
גנבו לי המוחין
גנבו לי היראה
וחשבו שיוכלו לגנוב לי הסיפורי מעשיות.

וברוך השם אני לקחתי להם את כל מה שגנבו, ועכשיו אני אקח גם את כל מה שמגיע לי (הרווחים שהם עשו ממה שגנבו ממני), וגם אקח הפיצויים המגיעים לי מכל הצער והייסורים שהם גרמו לי בגניבות שלהם, ונראה לי שאז כבר לא ישאר להם כלום.
לא מה שגנבו ולא מה שהיה להם מלפני הגניבה.
ולאלו שחושבים שיוכלו לגנוב לי הסיפורי מעשיות מצאתי עיצה נפלאה גם לזה. וסופם שלא ישאר להם שום סיפור לא של מעשיות ולא של עם.
בבקשה לא לשכוח רבי נחמן יגיע בגאולה ואז כולם ידעו מי היה איתו ומי לא, מי דיבר תורותיו, ומי לא, מי חי הנהגותיו ומי לא, מי הסתיר אורו ומי לא, מי ביזה שמו ומי לא הכל ידעו וכבר אז אף אחד לא יוכל לשקר ואפילו לחשוב על זה, אז האמת תיהיה מולם עדות חיה, ומה אם יתחילו כבר עכשיו לחזור לאמת, ולהיות בתשובה ויראה, הרי זה רק יכול להואיל, וזה תפארת הקב"ה, והקישוט הכי יפה לסכה.
חג שמח.
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 243

http://beitdavid.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics